Související zápas

SK Liberec Handball
Lokomotiva Česká Lípa ALiberec Handball
28:45
ne 14. 4. 2024 17:00 @ Městská sportovní hala Česká Lípa, 2. liga muži SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Chlapi si s chutí zastříleli proti České Lípě

V nedělní odpoledne se představili naši muži na palubovce České Lípy v dalším kole 2. ligy mužů. O roli favorita zápasu nebyl pochyb. Liberečtí borci hrají na jaře ve skvělé fazóně a rozhodně na tom nechtěli nic měnit ani v zápase proti outsiderovi z České Lípy. Muži si se soupeřem bez větších problémů poradili a zvítězili 28:45.

Jednalo se o 8. zápas mužů na jaře, a i z něho chtěli vyjít jen a pouze vítězně. Po sérii papírově těžších soupeřů na ně měl čekat zápas z kategorie jednodušších, tedy Česká Lípa. Náš soupeř se pohybuje momentálně na 9. místě tabulky s 10 body, zatímco naše mužstvo je aktuálně 3. s 30 body na kontě.

Na jaře se mužům ustálila sestava. Nemají problém s malým počtem hráčů, a tak i když na zápas s Lípou nebyli k dispozici např. Henzl se Šimonem Pavlů, tak i tak do Lípy odjela sestava, která s tamním celkem neměla sebemenší problém.

Už od začátku zápasu bylo jasně zřejmé, kdo disponuje většími házenkářskými kvality. Byl to jasně náš tým a od úvodního hvizdu si vytvářel náskok. V útoku muži dokázali soupeře jednoduše přehrávat a vytvářet si 100% brankové příležitosti. Jen za první poločas dokázali muži nasázet úctyhodných 26 gólů. Ve druhém poločase už muži trochu sundali nohu z plynu a Lípa byla tak schopna lépe držet krok. O vítězi zápasu nebylo pochyb, zbývalo jen dořešit, o kolik to nakonec bude. Výsledné skóre zápasu 28:45 hovoří za vše.

Jedinou kaňkou na utkání je zranění našich levých křídelníků Honzy Poláka s Danem Vrbou, které zřejmě čeká několikatýdenní přestávka z důvodu zranění v dolní části těla.

Další utkání mají na programu muži v sobotu 20.4. od 17:00 doma na Dobině. BUDE ČAS ODPLATY! Pod Ještěd totiž přijede Pražská Slavia, kde muži nečekaně vyhořeli a zbytečně ztratili 2 body. Je na čase jim to vrátit a doufáme, že nás přijdete podpořit!